beta
Сервіс працює в бета-режимі
Деякі функції можуть працювати некоректно, якщо ви помітили помилку, будь ласка, повідомте нам у чаті

Вантажоперевезення небезпечні вантажі

Знайдіть надійного перевізника для доставки небезпечні вантажі по Україні
Звідки
Куди
ЗМІ про нас

Як це працює

З Каргофай ви економите на вантажоперевезеннях до 30%
1

Зробіть замовлення

Сервіс автоматично розрахує вартість доставки за хвилину і запропонує послуги більш ніж 12 500 надійних перевізників

hiw-1 Отримайте миттєво гарантовану кращу ціну від 12 500 + перевізників
2

Відстежуйте доставку

Після того, як перевізник прийме замовлення, сервіс згенерує всі необхідні документи. Сплачуйте замовлення і відстежуйте перевезення в режимі реального часу

hiw-2 Всі вантажі застраховані нашим надійним страховим партнером
3

Залиште відгук

Ми прагнемо досягти максимальної якості сервісу і будемо вдячні, якщо по завершенні доставки, ви оціните послуги перевізника

hiw-3 Більш ніж 570 задоволених клієнтів, серед  яких:
coca-cola_logo metro_logo nestle_logo

Автопарк

Ми пропонуємо різні типи транспорту

Відгуки замовників про Каргофай

Excellent 9.3 out of 10 See all 112 reviews on

Міста і популярні напрямки

Вантажоперевезення у місті небезпечні вантажі

Така послуга як вантажоперевезення є актуальною для всіх типів товарів. Залежно від фізичних та хімічних властивостей залежить спосіб та правила перевезення. Багато вантажів можуть нести потенційну загрозу людині та навколишньому середовищу. Такий вантаж відносять до категорії "небезпечний".

Що таке небезпечні вантажі та як їх перевозять?

До класу небезпечних відносяться продукти та сировина які можуть нашкодити здоров'ю та життю людей, тварин та рослин, забруднити ґрунт і воду.

Вантаж вважається небезпечним, якщо його неправильне транспортування може призвести:

  • до вибуху;

  • до займання;

  • до руйнування автомобіля;

  • до руйнування інших матеріальних цінностей;

  • на шкоду для природи;

  • до травмування чи смерті людей.

Щодо способу дії, фізичним та хімічним властивостям виділяють такі класи небезпечних вантажів:

Перевезення небезпечних вантажів регламентується Угодою про міжнародне перевезення небезпечних вантажів, ДОПОГ, прийняте на вимогу ООН. Абревіатура “ADR”, яка означає небезпечний вантаж, розшифровується як “Agreement on Transport of Dangerous Goods on Road”. Відповідно до цієї класифікації кожній небезпечній речовині надається певний код, що визначає умови та правила транспортування.

Перевезення небезпечних вантажів

Доставка небезпечних вантажів може проводитися різними транспортними засобами, це може бути як цистерни так  і звичайний тентований транспорт. Для деяких видів небезпечних вантажів, наприклад для перевезення більшості біологічних речовин, потрібне температурне перевезення.

Транспортувати небезпечний вантаж має право лише водій, який має відповідний дозвіл на роботу з такими вантажами. Тому така послуга має тариф значно вищий за звичайне вантажоперевезення.

Важливо забезпечити страховку відповідальності під час перевезення небезпечного вантажу та отримати дозвіл відповідних органів на доставку небезпечного вантажу за конкретним маршрутом.

Переваги вантажоперевезення небезпечних вантажів з компанією Cargofy

Компанія Cargofy є одним із лідерів вантажоперевезень в Україні та має достатньо транспортних засобів для перевезення небезпечних вантажів у своєму автопарку. У нас ви можете замовити транспортування всіх видів вантажів крім рідких та сипучих.

Професіонали з Cargofy допоможуть вам організувати швидке транспортування небезпечних речовин якісно, ​​недорого та безпечно.

Порахувати скільки коштує перевезти небезпечний товар до Києва чи іншого міста можна на нашому сайті, використовуючи онлайн калькулятор. Також дізнатися вартість та уточнити всі умови вантажоперевезення можна у наших логістів.

Транспортування небезпечного вантажу – це дуже серйозна та відповідальна справа, ціна якої – життя і здоров'я людей, а також безпека навколишнього середовища. Тому таке вантажоперевезення потрібно довіряти лише перевіреній транспортній компанії.