beta
Сервіс працює в бета-режимі
Деякі функції можуть працювати некоректно, якщо ви помітили помилку, будь ласка, повідомте нам у чаті

Вантажоперевезення в Україні

Миттєвий розрахунок вартості доставки
Звідки
Куди
ЗМІ про нас

Як це працює

З Каргофай ви економите на вантажоперевезеннях до 30%
1

Зробіть замовлення

Сервіс автоматично розрахує вартість доставки за хвилину і запропонує послуги більш ніж 12 500 надійних перевізників

hiw-1 Отримайте миттєво гарантовану кращу ціну від 12 500 + перевізників
2

Відстежуйте доставку

Після того, як перевізник прийме замовлення, сервіс згенерує всі необхідні документи. Сплачуйте замовлення і відстежуйте перевезення в режимі реального часу

hiw-2 Всі вантажі застраховані нашим надійним страховим партнером
3

Залиште відгук

Ми прагнемо досягти максимальної якості сервісу і будемо вдячні, якщо по завершенні доставки, ви оціните послуги перевізника

hiw-3 Більш ніж 570 задоволених клієнтів, серед  яких:
coca-cola_logo metro_logo nestle_logo

Автопарк

Ми пропонуємо різні типи транспорту

Відгуки замовників про Каргофай

Excellent 9.3 out of 10 See all 112 reviews on

Міста і популярні напрямки

Транспортування вантажів по Україні

Транспортування вантажів — комплексне завдання, яке потребує професійного підходу та залучення досвідчених фахівців, оскільки безпечна доставка потребує глибоких знань у специфіці товару, його характеристиках, логістиці, розбиранні, збиранні та упаковці. Завдання транспортної компанії доставити вантаж цілим, неушкодженим і точно в обумовлений термін, а для цього буде потрібно сучасний сервіс та відповідальні співробітники. Наша транспортна компанія спеціалізується на міжміських автоперевезення по Україні. Незалежно від відстані та габаритів вантажу ми гарантуємо дотримання термінів, доступні розцінки та уважне ставлення до товару.

Особливості перевезення вантажів по Україні

Організація перевезення вантажів Україною самотужки в нашій країні — справа досить клопітка. Вам потрібно знайти транспорт, оформити величезну кількість документів, сплатити паливо. В результаті доставка вантажу забирає багато часу, сил та коштів.

Проблеми, з якими стикається власник вантажу під час транспортування:

 • тривале оформлення документів на вантаж, оскільки в Україні сильно роздутий бюрократичний апарат;

 • неякісне дорожнє покриття, як наслідок, швидке зношування транспортного засобу;

 • пильна увага представників транспортної інспекції до вантажного транспорту.

Набагато практичніше та безпечніше замовити послугу у спеціалізованій компанії, де за роки роботи знайшли найбільш ефективне вирішення кожного завдання, яке виникає у процесі вантажоперевезень.

Надаємо послуги вантажоперевезення по Україні – ціна, переваги

Насамперед, у кожній державній інстанції ми маємо необхідні зв'язки для швидкого, безперешкодного, а головне законного оформлення документів. Група логістів формує маршрут, підбираючи максимально комфортні ділянки дороги з погляду якості полотна та завантаженості. Крім того, ми уважно стежимо за технічним станом автопарку, кожна машина регулярно проходить техогляд, тому справність транспорту підтверджується відповідними документами. Ціна на послуги вантажоперевезень по Україні залежить від різних факторів, у тому числі від вантажопідйомності та типу транспорту.

Сервіс автоперевезень по Україні – Cargofy.ua

Пристальну увагу сервіс автоперевезень по Україні Cargofy.ua приділяє розширенню автопарку, оскільки доводиться перевозити вантажі різних габаритів і маси, в тому числі, що вимагають особливих умов транспортування. В наявності транспорт різної вантажопідйомності - фури, причепи, платформи, рефрижератори, що пройшли техогляд, а також профілактичний або капітальний ремонт. Кількість транспортних одиниць в автопарку дозволяє нам за потреби залучати кілька машин для доставки вантажу одного клієнта. Товар перевозять водії, які отримали посвідчення національного та міжнародного зразка, та з великим досвідом міжміських автоперевезень.

Чому нам довіряють автомобільні вантажоперевезення по Україні

За роки роботи компанія змогла зайняти всі доступні ніші у сфері автомобільних вантажних перевезень. Ми співпрацюємо із фізичними особами, юридичними компаніями. У нашій компанії ви можете замовити:

 • внутрішньоміські переїзди — квартирні, офісні, дачні;

 • транспортування вантажу будь-якої величини та маси, у тому числі важких, негабаритних предметів;

 • перевезення збірних вантажів — ви можете бути впевнені, що ваша невелика посилка буде доставлена ​​адресату на повну безпеку, при цьому вартість послуги ділиться на кілька осіб і ви суттєво економите бюджет;

 • транспортування сипких та рідких вантажів, продуктів харчування.

Для юридичних осіб ми пропонуємо транспортні послуги на регулярній основі. Договір про перевезення вантажів може бути укладений з будь-яким підприємством, організацією, фірмою і ви завжди будете впевнені в регулярності та надійності компанії-перевізника.

Ми готові виконати замовлення будь-якої складності, труднощі нас не лякають, а лише дають можливість професійно зростати, розвиватися та ставати успішними. Кожне непросте замовлення – це виклик для нас і коли ми з ним справляємось, якість обслуговування зростає. Окрім цього, ми напрацьовуємо нові, нестандартні схеми розв'язання завдань, тому лише раді новим клієнтам.

Ціна на транспортування вантажів по Україні

Перевезення вантажів автомобільним транспортом дає можливість планувати маршрут без прив'язки до розкладів рейсів поїздів, авіатранспорту, морських суден. Фахівець сформує максимально короткий та зручний маршрут, щоб ваш вантаж потрапив у точку призначення швидко та без пошкоджень.

Ціна на транспортування вантажів розраховується за кожний кілометр і визначається такими критеріями:

 • тип вантажу;

 • довжина шляху;

 • використовуваний транспорт;

 • навантаження та розвантаження;

 • додаткове обладнання;

 • супутні послуги.

Одразу при зверненні клієнта менеджер компанії назве вам приблизну вартість за 1 км, але після детального розрахунок ціна може незначно змінитись. Залишити заявку ви можете за телефоном або на сайті сервісу перевезення вантажів Cargofy.ua. Звернувшись до нас, ви зможете уникнути тяганини з підготовкою документів, спокійні за свій вантаж і заощадите бюджет на послугах компанії перевізника.