Покращуємо ефективність логістики в Україні

Компанія Возвард, яка працює під брендом Cargofy й допомагає далекобійникам знаходити вантажі через зручний мобільний застосунок, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», масштабується та покращує бізнес-процеси. 

Першим викликом, з яким зіткнувся Cargofy став рекрутинг. Щоб якісно супроводжувати перевезення, потрібно було швидко розширювати штат менеджерів за допомогою спеціалістів, для навчання яких було створено онлайн базу знань.

Це дозволило працювати з людьми навіть без профільної освіти в галузі логістики, тому що основу інформацію можливо отримати через онлайн центр для тренінгу з підтримкою менторів. Й зараз у нас стажуються 22 менеджери з організації перевезень.

Cargofy вже зараз бачить потенціал росту, й готується до переїзду в новий офіс. В який було придбано комп'ютерну техніку спільнокоштом з Програмою USAID КЕУ.

Це лише один з викликів, з яким впоралась Cargofy в кооперації з Програмою USAID КЕУ, тому слідкуйте за новинами, щоб дізнатись про наступні перемоги! Наприклад про те, як ми створили алгоритм, що самостійно автоматизує більшість ручної роботи з організації перевезень. 


Поділитися:
Інші публікації:
Промокод {{ promo.price}} грн успешно применен. Скидка автоматически будет учтена при расчете стоимости заказа
Сделан расчет:
{{ load.city_from.name }} — {{ load.city_to.name }} {{ load.price }} грн
{{ getRandTime() }}
Посещая наш сайт, вы даете согласие на использование нами куки. Прочитайте нашу политику Cookie